SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
154 917 €
(4 426 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
35 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to Azizi Ruby, a prestigious new project in the heart of Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai. Designed for contemporary living, Azizi Ruby bl...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 320ημέρες
Ενημερώθηκε: 283ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties