SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 900 000 €
(9 539 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
304 τ.μ.
شارع المركز المالي

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα304 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Within DAMAC Bay 2 is an ultra-luxurious Collection, where you can find super-luxury branded units with private balconies. Residents will enjoy stunn...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 326ημέρες
Ενημερώθηκε: 325ημέρες

Τοποθεσίες

شارع المركز المالي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint