SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
237 000 €
(3 823 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
62 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Trustway Properties is delighted to present Maison Elysée 3, a landmark of refined living in the heart of Dubai. This prestigious development offers ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 330ημέρες
Ενημερώθηκε: 289ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties