SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
477 000 €
(6 038 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
79 τ.μ.
شارع الخيل الأول

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Experience elevated luxury living at Altiera Heights, Ellington's newest architectural masterpiece in the prestigious Jumeirah Heights. This stunning ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 341ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الخيل الأول
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties