SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
235 115 €
(3 359 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
70 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🌿 Aark Terraces – 1-Bedroom Apartment in DLRC | Nature-Inspired Design & Infinity Pool | Handover Q4 2027Sustainable design. Smart suburban living.We...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 339ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Palm Signature Real Estate