SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
334 000 €
(4 175 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
80 τ.μ.
شارع برايه

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Franck Muller Vanguard Tower in Dubai Marina Redefining Luxury with Swiss Precision  Experience elite living at the Franck Muller Vanguard Tower, an a...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 338ημέρες
Ενημερώθηκε: 338ημέρες

Τοποθεσίες

شارع برايه
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties