Λίστα προσφορών
20
20
20
359 495 €
(6 420 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
56 τ.μ.
شارع الغربى
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
56 τ.μ.
μπάνια
2+
- Ensuite Bathrooms
- Size: 609.34
- Furnished
- High Floor
- 1 Parking space
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
πάτωμα:
31. όροφο του 34
Ηλικία της προσφοράς:
336ημέρες
Ενημερώθηκε:
336ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
شارع الغربى
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.