Λίστα προσφορών
16
16
16
425 381 €
(5 672 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
شارع اليمامة
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
75 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
🌟 THE ELEMENT by SOBHA – L’EXCELLENCE IMMOBILIÈRE À SOBHA ONE 🌟 🏙 Un projet d’exception au cœur de Dubaï, offrant un cadre de vie exclusif et un in...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
346ημέρες
Ενημερώθηκε:
65ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
شارع اليمامة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.