SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
164 000 €
(4 686 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
35 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Trustway Properties is proud to present VERDAN1A 1, an innovative residential development offering a flexible 1.5% monthly post-handover payment plan...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 377ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties