SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
374 093 €
(3 117 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
120 τ.μ.
Zone C

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Introducing V1stara House, a stunning new residential development in the heart of Al Furjan, brought to you by Object One. This mixed-use project comb...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 374ημέρες
Ενημερώθηκε: 61ημέρες

Τοποθεσίες

Zone C
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Palm Signature Real Estate