SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
179 000 €
(4 262 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
42 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Why Choose Jouri Hills?Prime Location: Situated in Jumeirah Golf Estates, Dubai’s iconic golfing destination.Diverse Properties: From 3-bedroom townho...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 381ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties