SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
193 000 €
(4 707 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
41 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover elevated urban living at Lume Residence, the latest architectural masterpiece by S&S Development in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai. Thi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 414ημέρες
Ενημερώθηκε: 106ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties