SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
325 198 €
(5 003 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

شقق مفروشة أنيقة مع إمكانية الدفع السهل في مثلث قرية الجميرا بدبي
يُعد مثلث قرية الجميرا (JVT) وجهة مثالية لأسلوب حياة عصري بعيدًا عن ضجيج المدينة. تت...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 414ημέρες
Ενημερώθηκε: 45ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate