SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
585 500 €
(3 706 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
158 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα158 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover luxury living at V1ter Residence at JVC, a contemporary development by Object 1 Development in the heart of Dubai with studios, 1, 2 & 3 bedr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 420ημέρες
Ενημερώθηκε: 348ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties