SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
395 000 €
(8 404 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
47 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive Waterfront Apartments with Installment on Umm Al Quwain’s Siniyah Island
Siniyah Island, nestled in Umm Al Quwain, is a serene coastal parad...

πάτωμα:
2. όροφο του 9
Ηλικία της προσφοράς: 425ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE