SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
334 828 €
(6 833 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
49 τ.μ.
Govenor's Street

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this property in Town Area, Gibraltar. Located in the vibrant heart of town this delightful apar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Govenor's Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Chestertons Gibraltar