SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
334 725 €
(7 970 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
42 τ.μ.
Arengo's Palace Lane

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Chestertons is pleased to offer for sale this property in Arengos Gardens, Gibraltar. This modern 1 bedroom 1 bathroom property boasts an open plan ki...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Arengo's Palace Lane
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Chestertons Gibraltar