SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
450 000 €
(3 571 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
126 τ.μ.
Dr.-Hockertz-Straße, Rudersberg

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Viel Platz für Paare, Singles mit Homeoffice oder Selbstständige: Diese 2025 komplett sanierte Immobilie (aktuell Gewerbefläche) in Rudersberg überzeu...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Dr.-Hockertz-Straße, Rudersberg
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH