SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
279 000 €
(2 790 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
100 τ.μ.
Weserstraße, Rastatt

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese umfangreich renovierte 4-Zimmer-Etagenwohnung in Rastatt bietet auf ca. 100 m² viel Platz zum Ankommen ideal für Familien, Paare mit Homeoffice...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Weserstraße, Rastatt
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Deutschland GmbH