SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(8 333 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
27 τ.μ.
Pankstraße, Mitte

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

- Welcome to The Backyard : Exclusive condominiums in a central location.Introducing: An apartment building with a total of 91 commission-free condomi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Pankstraße, Mitte
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

First Citiz Berlin