SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
495 000 €
(2 565 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
193 τ.μ.
Frankfurter Straße, Maulbronn

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα193 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Diese geräumige Erdgeschoss-Wohnung in Maulbronn bietet mit ihren 5 Zimmern auf 193 m² viel Platz für Familien oder Paare, die großzügig wohnen möchte...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Frankfurter Straße, Maulbronn
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH