SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
320 000 €
(3 678 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
87 τ.μ.
Vogelsangstraße, Köngen

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese helle 3,5 Zimmer Etagenwohnung in ruhiger Wohnlage von Köngen bietet auf 87 m² ein Zuhause zum Ankommen. 2022 umfassend renoviert: neue Küche, B...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Vogelsangstraße, Köngen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH