SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
179 000 €
(2 057 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
87 τ.μ.
Österbachstraße, Göppingen

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese bezugsfreie 4,5-Zimmer-Erdgeschosswohnung in Göppingen bietet auf ca. 87 m² Wohnfläche viel Raum für eigene Ideen und eine individuelle Gestaltu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Österbachstraße, Göppingen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH