SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
102 000 €
(2 082 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Rue Jules Guesde, Wingles

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Katia Teixeira vous propose: Je vous invite à découvrir un appartement de plus de 49m2, résidence les Aulnes érigée en 2013, où chaque es...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Jules Guesde, Wingles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France