SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
590 000 €
(9 672 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
61 τ.μ.
Rue Eugène Renaud, Vincennes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'Agence L'ADRESSE vous propose ce superbe appartement de trois pièces de 61 m2 dans le quartier recherché du CENTRE-VILLE de Vincennes, à deux pas de...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Eugène Renaud, Vincennes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Immogef - l'Adresse - Immogef - Roublot