SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
259 000 €
(8 094 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Rue Eugène Renaud, Vincennes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Frederic Thegner vous propose: A Vincennes Ouest, dans une rue très agréable, à 400m du métro St Mandécet appartement 2 pièces de 32,28m2...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Eugène Renaud, Vincennes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France