SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
850 000 €
(10 494 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
81 τ.μ.
Allée du Mail, Versailles

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Isabelle Lyron vous propose: Versailles-Château : Appartement 81m² au 2ième étage, plein sud. VENDU LOUE.Cet appartement est composé de 2...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Mail, Versailles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France