SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 588 800 €
(14 060 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
113 τ.μ.
Rue d'Issy, Vanves

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Culminating at the top level of a gated residence just a stone's throw from Paris, this extraordinary duplex stands out as one of the few addresses wh...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue d'Issy, Vanves
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

LUXURY PROPERTIES