SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 785 000 €
(11 442 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
156 τ.μ.
Boulevard Saint-Michel, Vallauris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα156 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

For sale apartment of 157 m² in Cannes Californie 4 rooms on the raised floor in the Residence standing, large garage and cellar to understand well.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Saint-Michel, Vallauris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Beaurivage Real Estate