SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
393 000 €
(3 970 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
99 τ.μ.
Place Alfred Rivière, Valergues

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Melanie Jordana vous propose: **NOUVEAU APPARTEMENT T4 AVEC JARDIN - 1 Parking - VALERGUES***Avantage : Eligible au PTZ (prêt à taux zéro...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΦυσικό φωςΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Place Alfred Rivière, Valergues
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France