SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
760 000 €
(5 846 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
130 τ.μ.
Rue des Plages, Trébeurden

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Martine Daubé vous propose: quartier Crec'h Hery centre-ville 'atypique'magnifique appartement duplex avec vue panoramique de l'ensembl...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue des Plages, Trébeurden
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France