SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
152 000 €
(3 707 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Pont Marcel Cachin, Trappes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Emilie Doucet vous propose: À vendre – Charmant T2 de 41 m² avec balcon et parking – 1er étage sur 3 – Quartier calmeBelle pièce de vie o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Pont Marcel Cachin, Trappes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France