SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
221 000 €
(2 402 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
92 τ.μ.
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Venez découvrir cet appartement de type T4 au dernier étage avec ascenseur, 3 terrasses et 2 places de parking sécurisée Dès l'entrée équipée d'un ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CONNECT CENTER GRAND TOULOUSE - ENDIE IMMOBILIER