SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
205 000 €
(3 254 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

T3 à fort potentiel Petite copropriété Situé au sein d’une petite copropriété, cet appartement T3 offre une belle opportunité pour les acquéreurs en...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

A&p Immobilier