SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
269 000 €
(4 339 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
62 τ.μ.
Avenue René Panhard, Thiais

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Ce superbe appartement de 3 pièces en rez-de-jardin à Thiais, idéal pour ceux qui rêvent d'un espace de vie contemporain fusionnant parfaitement intér...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue René Panhard, Thiais
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER