SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
210 000 €
(3 182 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
66 τ.μ.
Avenue René Panhard, Thiais

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant appartement de 66 m², prêt à vous accueillir pour une vie familiale épanouissante. Situé à Thiais, ce bien se compose de 4 pièce...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue René Panhard, Thiais
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER