SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
231 500 €
(3 562 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
65 τ.μ.
Avenue René Panhard, Thiais

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Laissez-vous charmer par cet appartement de 65 m², idéalement situé au dernier étage d'une résidence calme à Thiais. Dès l'entrée, une atmosphère lumi...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue René Panhard, Thiais
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER