SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
625 000 €
(6 378 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
98 τ.μ.
Boulevard Washington, Suresnes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez cet appartement de 98 m² qui allie modernité et confort au cœur du bas de Suresnes. Situé au 5e étage d'un immeuble moderne doté d'un ascens...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Washington, Suresnes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER