SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
238 500 €
(3 786 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Rue de Calais, Strasbourg

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé au 2 rue Livio, au sein d’une copropriété moderne et sécurisée, découvrez ce superbe 3 pièces de 63 m2 alliant confort, luminosité et prestation...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Calais, Strasbourg
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Patrimium Immobilier