SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως
179 000 €
(2 797 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
Avenue Aristide Briand, Stains

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Rodolf Lasnier vous propose: Bel appartement T3 avec terrasse et box – StainsDécouvrez cet appartement de 64 m² situé à Stains, dans un s...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Aristide Briand, Stains
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France