SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
585 000 €
(5 177 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
113 τ.μ.
Impasse des Pommerets, Sèvres

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jean-Marc Delage vous propose: **Opportunité à Sèvres: Appartement 5 pièces avec 2 balcons et vue imprenable sur le jardin au sein d'une ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse des Pommerets, Sèvres
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France