SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
420 000 €
(7 925 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
53 τ.μ.
Chemin des Buis, Sète

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sale of a 3-room apartment in Sète. Exceptional location for this T3 apartment located on the top floor, with a total living area of 66m2 (of which 52...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Buis, Sète
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BOIX IMMOBILIER - PORT DES QUILLES-VILLEROY