SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 000 €
(4 368 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
57 τ.μ.
Place de l'Eglise, Villeneuve-Saint-Denis

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Khadiza Salaoudine vous propose: Appartement T3 + 2 parkings – à Villeneuve saint Denis / à 10 min de SerrisDans un environnement calme e...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Place de l'Eglise, Villeneuve-Saint-Denis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France