SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
320 000 €
(2 270 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
141 τ.μ.
Rue du Général Leclerc, Sens

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα141 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Virginie Robinet vous propose: Unique à Sens, en centre ville dans une résidence sécurisée avec ascenseur. Un appartement au deuxième éta...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Général Leclerc, Sens
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France