SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
244 500 €
(4 144 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Rue Petit Vincent, Séné

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Bienvenue chez Abriculteurs OUEST ! Et si on vous aidait à trouver le cocon parfait ? On vous propose ici un appartement où il fait bon vivre, à seule...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Petit Vincent, Séné
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ABRICULTEURS