SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
98 900 €
(2 473 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Impasse de la Poste, Selles-sur-Cher

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Vincent HUBER vous propose: **Appartement - Idéal Investisseur ou Premier Achat**Situé à Selles-sur-Cher, à seulement quelques minutes d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse de la Poste, Selles-sur-Cher
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France