SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
98 500 €
(2 463 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Impasse de la Poste, Selles-sur-Cher

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Vincent HUBER vous propose: Opportunité Exceptionnelle - Appartement T2 à Selles-sur-CherBienvenue dans ce charmant appartement T2 de 40m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse de la Poste, Selles-sur-Cher
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France