SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
369 000 €
(8 200 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Rue Paul Couderc, Sceaux

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Océane Coëffé vous propose: Sceaux – 2 pièces 45 m² – Vue Coulée Verte – Résidence récenteBel appartement traversant au 2e étage (ascense...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Paul Couderc, Sceaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France