SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
169 000 €
(3 674 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Rue Parmentier, Savigny-sur-Orge

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Karine Da Rocha Pinto vous propose: Appartement Moderne avec Terrasse en plein cOEur de Savigny-sur-OrgeDécouvrez ce charmant appartement...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 87ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Parmentier, Savigny-sur-Orge
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France