SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
248 500 €
(3 883 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
Rue Gambetta, Sarrians

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Céline Inaudi (06 58 44 63 26) vous propose : Appartement T3 avec terrasse 13m² environ – Résidence récente – Idéal investissement ou rés...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 107ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gambetta, Sarrians
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France